Product information
| Garums | 8.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Alumīnijs, Betons, Flīzes, Granīts, Keramika, Koks, Metāla, Mūra, Plastmasas |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 4.3 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Urbju komplekts Makita D-71962, koks/metāla/betons, taisne, 5 mm x 11.7 cm |
| Parastā cena | Universāls urbis Bosch 2608900604, koks/betons/tērauds, taisne, 4 mm x 7.5 cm |
| Barcode | 500999938 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS UNIVERSAL 5X85MM OMNI DRILL