Product information
| Garums | 60 mm |
|---|---|
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Vārsts | Nē |
| Produkta veids | Savienība |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Plastmasa |
| Diametrs | 19 mm |
| Piemērots šļūtenes diametrs | 0.75 " |
| Barcode | 501776923 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CONNECTION YM5819-O 3/4IN 20-240