URBIS METAL POINTTEQ 4X43X75MM,2PCS.
Product code: 501909527
€1,15
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 7.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 4 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 4.3 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Komplekts | 2 vienības: 4x43x75 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 43 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501909527 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS METAL POINTTEQ 4X43X75MM,2PCS.