Product information
| Garums | 10 m |
|---|---|
| Platums | 50 mm |
| Armēta | Jā |
| Izturīgs pret mitrumu | Jā |
| Produkta veids | Remonta lente |
| Zīmols | Tesa |
| Modelis | Ultra Power Extreme |
| Krāsa | Melna krās. |
| Pašlīmējošas lentes tips | Vienpusējs |
| Visaugstākā izmantošanas temperatūra | 90 °C |
| Piemērots jutīgām virsmām | Nē |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502341948 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TAPE 56622 ULTRA POWER EXTRA 10M 50MM