URBIS METAL POINTTEQ 1X12X34MM,2PCS.
Product code: 501909540
€0,87
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 3.4 cm |
|---|---|
| Diametrs | 1 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 1.2 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Komplekts | 2 gabali: 1x12x34 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501909540 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS METAL POINTTEQ 1X12X34MM,2PCS.