ALUM. LADDER PROF.LSSR 3M MATT. GOLD
Product code: 502416329
€9,65
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 3000 mm |
|---|---|
| Platums | 42 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Kāpņu leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 22 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502416329 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ALUM. LADDER PROF.LSSR 3M MATT. GOLD