Product information
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Betons, Granīts, Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500974084 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS HARD BET.BLUE GR.CYL-5 8X50X100MM