PROFILS J AL.ANOD.SUDR. MM1000X22X1.5
Product code: 502127331
€1,28
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Anodēts |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 22 mm |
| Produkta veids | Alumīnija profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 7 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502127331 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PROFILS J AL.ANOD.SUDR. MM1000X22X1.5