URBIS FOR METAL 6X57/93MM COBALT 21235
Product code: 501895542
€1,41
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 9.3 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Darbības zonas garums | 5.7 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Tā kā sakausējuma sastāvā ir 5 % kobalta, tērauda urbji ar kobaltu urbj ātrāk un kalpo ilgāk. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501895542 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS FOR METAL 6X57/93MM COBALT 21235