URBIS FOR CONCRETE, 5X85MM SILVER PERCUSSION
€1,24
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 8.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 50 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 500551579 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS FOR CONCRETE, 5X85MM SILVER PERCUSSION