URBAN METAL 10 GB D5X86 MM
Product code: 501980521
€6,39
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 8.6 cm |
|---|---|
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Tērauds, Čuguns |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Forte Tools |
| Kolekcija | - |
| Modelis | - |
| Darbības zonas garums | 5.2 cm |
| Svars | 0.1 kg |
| Urbja tips | HSS |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 52 mm. Urbja tips: HSS |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 501980521 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBAN METAL 10 GB D5X86 MM