URBIS METAL POINTTEQ 3X33X61MM, 2PCS.
Product code: 501909530
€0,88
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 6.1 cm |
|---|---|
| Diametrs | 3 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 3.3 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Komplekts | 2 vienības: 3x33x61 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 33 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501909530 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS METAL POINTTEQ 3X33X61MM, 2PCS.