Product information
| Garums | 79 cm |
|---|---|
| Platums | 59 cm |
| Biezums | 4 mm |
| Kartē | 0.4661 m² |
| Produkta veids | Kokšķiedru apakšklāji |
| Zīmols | Steico |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Siltuma caurlaidība, W/(m2•K) | 0.07 |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Barcode | 501991458 |
Excellent acoustic properties, smooths out quite large irregularities.
Density - 250 kg/m3
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: UNDERLAY 4X590X790MM ECOSILENT STEICO