MILLING CUTTER SPECIALIST+ FORSTNER 24X80MM
€1,91
Pieejams uzreiz
Product information
| Darbības zonas garums | 24 mm |
|---|---|
| Diametrs | 80 mm |
| Montāžas veids | Profils |
| Produkta veids | Frēzes asmeņi |
| Zīmols | Specialist+ |
| Kāta diametrs | 6 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502330328 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MILLING CUTTER SPECIALIST+ FORSTNER 24X80MM