MILLING CUTTER SPECIALIST+ FORSTNER 18X80MM
€1,99
Pieejams uzreiz
Product information
| Darbības zonas garums | 6 mm |
|---|---|
| Diametrs | 18 mm |
| Montāžas veids | Profils |
| Produkta veids | Frēzes asmeņi |
| Zīmols | Specialist+ |
| Modelis | Forstner Bit TCT |
| Kāta diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502330321 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MILLING CUTTER SPECIALIST+ FORSTNER 18X80MM