TRIECIENURBJMAŠ BEZV GSB 18V-65 SOLO C
€106,91
Pieejams uzreiz
Product information
| Maksimālais griezes moments, Nm | 65 |
|---|---|
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora skrūvgrieži-urbjmašīnas |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GSB 18V-65 (solo; C) |
| Svars | 1.12 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-2100, 0-550 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Griezes momenta soļu skaits | 20 |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 35 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Sitienu skaits minūtē | 27000 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Soma komplektā | Nē |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Malāzija |
| Barcode | 502715712 |
Akumulatora skrūvgriezis-urbjmašīna Bosch Professional GSB 18V-65 (solo; C)
Kompakts, izturīgs triecienurbis sarežģītiem darbiem
- Pateicoties uzlabotajam 65 Nm griezes momentam, tas viegli tiek galā ar sarežģītiem urbšanas uzdevumiem
- Kompakts un ērts lietošanai šaurās vietās, jo galvas garums ir tikai 175 mm
- Pārslēdzama KickBack Control nodrošina drošu aizsardzību un kontroli
- Divi darba lukturi nodrošina maksimālu apgaismojumu
- Jaudīgu veiktspēju nodrošina izturīgs motors bez sukām un uzticama transmisija

Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TRIECIENURBJMAŠ BEZV GSB 18V-65 SOLO C