TRAKTORS AT3 98HA 7.1KW BEZ GROZA ALPINA
€1404,13
Pieejams uzreiz
Product information
| Jauda | 7100 W |
|---|---|
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 7 |
| Darba platums | 98 cm |
| Transmisijas tips | Automātiskā (hidrostatiskā) |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Produkta veids | Zāles pļaušanas traktors |
| Zīmols | Alpina |
| Modelis | AT3 98 HA |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 80 mm |
| Zāles mulcēšana | Piederumi jāiegādājas atsevišķi |
| Zāles savākšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 0 l |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Jā |
| Asmeņu skaits | 2 |
| Asmeņu ieslēgšana | Elektrisks |
| Ar tvertni | Nē |
| Dzinēja tips | Ar benzīna dzinēju |
| Dzinēja modelis | ST400 |
| Dzinēja ražotājs | STIGA |
| Dzinēja ātrums | 2800 rpm |
| Dzinēja cilindra tilpums | 414 cm³ |
| Cilindru skaits | 1 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 6 l |
| Riteņi ar gultņiem | Jā |
| Riteņu materiāls | Gumija |
| Riteņu skaits | 4 |
| Priekšējo riteņu izmērs | 15 |
| Aizmugurējo riteņu izmērs | 18 |
| Priekšējo riteņu diametrs | 38 cm |
| Aizmugurējo riteņu diametrs | 46 cm |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora kapacitāte | 1800 mAh |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Garums | 173 cm |
| Platums | 120 cm |
| Augstums | 110 cm |
| Svars | 162 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Buferis | Jā |
| Lampas | Jā |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Trokšņa līmenis | 100 dB |
| Piepūšamais riņķis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502343230 |
ZĀLES TRAKTORS ALPINA AT3 98 HA
Alpina AT3 98 HA ir aprīkots ar 98 cm sānu izmešanas pļaujmašīnas pļāvējdēli, kas ātri un efektīvi pļauj lielās platībās, un ar to var ērti pļaut pļavās un nomaļās neformālās teritorijās saaugušo zāli! Zem jaunā, dizainiski optimizētā motora pārsega atrodas Alpina ST450 dzinējs; 432 cm3 gaisa dzesēšanas četrtaktu motors, kas ražo iespaidīgu 7,5 kW tīras, zemas emisijas jaudu un kas, pateicoties Alpina augšējo vārstu (OHV) tehnoloģijai, būs ekonomisks un kluss.
AT3 98 HA ar kājām darbināmā hidrostatiskā transmisija nodrošina fantastisku manevrētspēju - jūs varēsiet regulēt braukšanas ātrumu ar neierobežotu soli, vienmērīgi palēninot ātrumu, tuvojoties šķēršļiem, un pēc tam intuitīvi paātrinoties garās, nepārtrauktās braukšanas vietās. Izturīgs buferis nodrošina pārliecību par priekšējās daļas aizsardzību pret triecieniem, savukārt ērts elektromagnētiskais PTO sajūgs nozīmē, ka asmeņi tiek aktivizēti, vienkārši nospiežot pogu.
AT3 98 HA priekšrocība ir ievērojami 457 mm piedziņas riteņi, kas nodrošina neslīdēšanu uz slīpas zemes un mitros, dubļainos apstākļos. Tas ir aprīkots ar diviem priekšējiem lukturiem drošai pļaušanai vājā apgaismojumā, un tam ir septiņi iepriekš iestatīti pļaušanas augstumi, kas palīdzēs jums izveidot tādu pļaušanas rezultātu, kādu vēlaties.
Pateicoties papildu mulčēšanas iespējai, AT3 98 HA ir piemērots arī bieži pļautu formālu zālienu apstrādei.
Šis 98 cm garais zāles pļāvēju traktors var izsmidzināt nopļauto zāli vai mulčēt nopļauto zāli, un tam ir hidrostatiskā piedziņa ar kājas pedāļiem. Jaudu nodrošina 432 cm3 Alpina OHV dzinējs. Mulčēšanas komplekts pieejams atsevišķi.
- 98 CM PĻAUŠANAS NODALĪJUMS UN IZTURĪGA SĀNU IZMEŠANAS PILTUVE, LAI APSAIMNIEKOTU ZĀLIENUS LĪDZ 5200 M2 PLATĪBĀ.
- APRĪKOTS AR JAUDĪGU ALPINA VIENCILINDRA DZINĒJU
- JUMS IR IESPĒJA IZVĒLĒTIES NO 7 IESPĒJAMIEM PĻAUŠANAS AUGSTUMA IESTATĪJUMIEM, LAI PIELĀGOTOS JŪSU ZĀLIENA VAJADZĪBĀM.
- ASMEŅUS VAR VIEGLI IESLĒGT, PATEICOTIES PTO ELEKTROMAGNĒTISKAJAM SAJŪGAM
- ĒRTA ĀTRUMA VADĪBA, PATEICOTIES PEDĀĻA DARBINĀMAI HIDROSTATISKAJAI TRANSMISIJAI
- UZLABOTA BRAUKŠANAS PIEREDZE AR ERGONOMISKU STŪRES RATU
Detalizēta informācija par produktu un specifikācijas
- Alpina AT3 98 HA ir aprīkots ar 98 cm sānu izmešanas pļaujmašīnas pļāvējdēli, kas ātri un efektīvi pļauj lielās platībās, un ar to var ērti pļaut arī pļavās un nomaļās neformālās teritorijās saaugušo zāli!
- Zem jaunā, dizainiski optimizētā motora pārsega atrodas
STIGA ST 400 dzinējs; 414 cm3 motors, kas ražo iespaidīgu 7,1 kW tīras, zemas emisijas jaudu, un kas ir ekonomisks un klusas darbības dzinējs. - Ar kājām-pedāļiem darbināmā hidrostatiskā transmisija AT3 98 HA nodrošina fantastisku manevrētspēju - jūs varēsiet regulēt braukšanas ātrumu ar neierobežotu soli, vienmērīgi palēninot ātrumu, tuvojoties šķēršļiem, un intuitīvi paātrinoties garās, nepārtrauktās braukšanas distancēs.
- Izturīgs buferis nodrošina pārliecību par priekšējās daļas aizsardzību pret triecieniem, savukārt ērts elektromagnētiskais
PTO sajūgs nozīmē, ka asmeņi tiek aktivizēti, vienkārši nospiežot pogu. - AT3 98 HA priekšrocība ir ievērojami 457 mm piedziņas riteņi, kas nodrošina neslīdēšanu uz slīpas zemes un mitros, dubļainos apstākļos.
- Tas ir aprīkots ar diviem priekšējiem lukturiem drošai pļaušanai vājā apgaismojumā, un tam ir septiņi iepriekš iestatīti pļaušanas augstumi, kas palīdzēs jums izveidot tādu pļaušanas rezultātu, kādu vēlaties. Pateicoties papildu mulčēšanas iespējai, AT3 98 HA ir piemērots arī bieži pļautu formālu zālienu apstrādei.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TRAKTORS AT3 98HA 7.1KW BEZ GROZA ALPINA