Product information
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
|---|---|
| Magnētiskā galviņa | Jā |
| Produkta veids | Uzgalis |
| Zīmols | Makita |
| Garums | 65 mm |
| Diametrs | 8 mm |
| Elastīgs | Nē |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Parastā cena | Konformātskrūve Haushalt, 7x70 mm, pelēka, 20 gab. |
| Barcode | 502281167 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TIP TORSION E-03464 H8-65MM 1PC