TIN ROOF PROFILE PE 45X1100X2500MM RAL8017
€24,68
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Krāsots |
|---|---|
| Tērauda marka | S250GD |
| Zīmols | Balex Metal |
| Modelis | RAL8017 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Garums | 2500 mm |
| Platums | 1100 mm |
| Biezums | 45 mm |
| Lietots | Jumta segšanai |
| Barcode | 502509562 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TIN ROOF PROFILE PE 45X1100X2500MM RAL8017