Product information
| Garums | 24.5 cm |
|---|---|
| Platums | 6.5 cm |
| Biezums | 0.7 cm |
| Flīžu tips | Fasādei |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Cerrad |
| Kolekcija | Burgund |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.5 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Nelīdzens |
| Flīžu modelis | Vienkrāsains |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Papildus informācija | Nevienmērīga virsma. Pirms flīžu ieklāšanas pārbaudiet to toni un kvalitāti. Pretenzijas par ieklātajām flīzēm netiek pieņemtas |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501741532 |

Uneven surface. Check the tone and quality before tile gluing.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TILES CLINK. BURGUND RUBY RUST 6.5X24.5