Product information
| Garums | 59.7 cm |
|---|---|
| Platums | 59.7 cm |
| Biezums | 0.7 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Cerrad |
| Kolekcija | Bueno |
| Modelis | Grafite |
| Formāts | 60 x 60 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 4 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.78 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Papildus informācija | Pirms flīžu ieklāšanas pārbaudiet to toni un kvalitāti. Pēc flīžu ieklāšanas par tām nevar iesniegt nekādas pretenzijas. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502633875 |
- Length: 597 mm
- Width: 597 mm
- Thickness: 8.5 mm
- Number of units in package: 4
- Quantity per package, m2: 1.43
- Tile type: Stone
- Tile application: Floor
- Suitable for outdoor use: Yes
- Tile surface: Glazed
- Tile pattern: Patterned
- Color: Gray
- Class: First
- Rectified: Yes
- Frost resistant: Yes
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TILE STONE.M BUENO GRAF RECT 59.7X59.7