Product information
| Ligzdu skaits | 8 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 3 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | PREMIUM |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Drošības vārsti |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Barcode | 501735091 |
Durable extension sockets designed to be the best, made from specially durable plastic. Elegant, smooth, in tune with the whims of fashion over time, high-quality design. Earth sockets at a 45° angle, ideal for angled plugs. Illuminated two-pole ON/OFF safety switch. With the option to wind the cable around the rail for storage. With a practical hanging option. Innovative mounting concept. Child-safe sockets.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: EXT. 1955580100 3M 8V 3X1.5 PEL.