THREADED ROD M16X200 + 2 NUTS AND 2 WASHERS
€0,90
Pieejams uzreiz
Product information
| Pārklājums | Cinkots |
|---|---|
| Garums | 200 mm |
| Diametrs | 16 mm |
| Produkta veids | Vītņu stienis ar uzgriežņiem un paplāksnēm |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Standarts | DIN 975 |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Pārklājums: Cinkots. Garums: 300 mm. Diametrs: 12 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501746134 |
Zinc-plated corner bracket with 2 screws and 2 washers complies with EVS 975 standard.
- Length: 200 mm
- Diameter: 16 mm
- Country of origin: China
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: THREADED ROD M16X200 + 2 NUTS AND 2 WASHERS