Product information
| Augstums | 78 - 380 cm |
|---|---|
| Platums | 48.5 cm |
| Kāpņu tips | Teleskopisks |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 10.5 kg |
| Garums | 90 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 12 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501955821 |
Telescopic Ladder Haushalt BL-T380, 78 - 380 cm
A ladder may also be needed in the household.
For this reason, telescopic ladders such as Haushalt BL-T380 are in demand among buyers. This option is most often used at home, although it can also be used in other rooms. The ladder itself is made of aluminum - a solid metal with 12 steps. Its weight is 10.5 kg. The maximum user body weight is 150 kg.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: TELESCOPIC LADDER 12STEP BL-T380 380CM