Product information
| Savietojamie ražotāji | Kärcher |
|---|---|
| Garums | 45 cm |
| Platums | 4.1 cm |
| Produkta veids | Uzgaļi |
| Zīmols | Kärcher |
| Modelis | DB 180 2.642-729.0 |
| Saderīgi augstspiediena mazgāšanas iekārtu modeļi | K 7 |
| Augstums | 4.1 cm |
| Papildus informācija | Garums: 45 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501780825 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SWIVEL NOZZLE DB180 FULL CONTROL