Product information
| Garums | 31 cm |
|---|---|
| Platums | 13 cm |
| Augstums | 16 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: Melna. 2 nodalījumi |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501973830 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: INSTRUMENT BOX 12 OPTIMO P