Product information
| Pārklājums | Nerūsējošā tērauda |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 10 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 10 mm |
| Biezums | 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126530 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STŪRAINIS NERŪS.TĒR. 1000X10X10MM