STONE DECORATIVE LUNA BORDO WHI/BEI(0.53)
€6,44
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 370 mm |
|---|---|
| Platums | 120 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 12 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Produkta veids | Dekoratīvais akmens |
| Zīmols | Stone Master |
| Kolekcija | Luna |
| Biezums | 20 mm |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501743327 |
Decorative brick imitation tiles for walls, suitable for interior decoration. Package: 0.53m ²/12 pcs.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STONE DECORATIVE LUNA BORDO WHI/BEI(0.53)