Product information
| Garums | 180 mm |
|---|---|
| Platums | 90 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Dekoratīvais akmens |
| Zīmols | Stone Master |
| Kolekcija | Odessa Nero |
| Biezums | 20 mm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.324 |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501982299 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STONE DECOR ODESA NERO CONCRETE(0.52)