SQUARE ROD ALUMINUM ANODIZED SILVER 1000X10X10MM
Product code: 502126236
€2,82
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Alumīnijs |
|---|---|
| Pārklājums | Anodēts |
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 10000.0 mm |
| Produkta veids | Stienis |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 10000.0 mm |
| Biezums | 10 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Barcode | 502126236 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SQUARE ROD ALUMINUM ANODIZED SILVER 1000X10X10MM