Product information
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Ar uzglabāšanas futlāri | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Produkta veids | Sprūdrata atslēgas |
| Zīmols | Bahco |
| Modelis | Set Ratcheting Box Spanner |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 8 - 19 mm |
| Garums | 200 mm |
| Svars | 0.67 kg |
| Krāsa | Hroma krās. |
| Komplekts | 8x9-10x11, 12x13-14x15, 16x17-18x19mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Gredzenveida atslēgu komplekts, 8x9-10x11, 12x13-14x15, 16x17-18x19mm 3 gab |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 500894024 |
| Switch for quick direction change to the right and left 12-point „Dynamic-Drive™“ profile ensures longer lifespan of screws and nuts Matte chrome coating provides high-quality rust protection High-quality alloy steel Even four socket sizes in one wrench Easier to use in tight spaces: 5° incline angle |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPUD WRENCH REVER.ATSL.KOMP.3G.