LIST AL 8MM/2.5M SILVER 800368 (10)
Product code: 501040657
€3,02
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 2500 mm |
|---|---|
| Krāsa | Sudraba krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Augstums | 18 mm |
| Biezums | 8 mm |
| Barcode | 501040657 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LIST AL 8MM/2.5M SILVER 800368 (10)