Product information
| Sprauslas tips | Laistīšanas sistēma |
|---|---|
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Smidzinātāji |
| Zīmols | Okko |
| Garums | 35 mm |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 130 mm |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Funkciju skaits | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501776931 |
The spraying intensity varies from a fine mist to a strong jet.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPRAYER YM7201