SPLICE CONNECTOR CD 09 2 LEVELS MFO
Product code: 501747263
€0,15
Pieejams uzreiz
Product information
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Izmantošanas mērķis | Profilu stiprināšanai |
| Garums | 90 mm |
| Platums | 20 mm |
| Zīmols | - |
| Diametrs | 10 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 501747263 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPLICE CONNECTOR CD 09 2 LEVELS MFO