Product information
| Diametrs | 2.9 cm |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Apstrādes materiāls | Alumīnijs, Koks, Metāla, Nerūsējošais tērauds, Plastmasas |
| Produkta veids | Urbšanas kroņi |
| Zīmols | Makita |
| Garums | 7 cm |
| Darbības zonas garums | 7 cm |
| Svars | 0.082 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Barcode | 500870707 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CROWN DRILL HSS-BIMET. 29MM