Product information
| Garums | 40 cm |
|---|---|
| Diametrs | 24 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 33 cm |
| Urbja tips | Vītņveida |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Parastā cena | Konformātskrūve Haushalt, 7x70 mm, pelēka, 20 gab. |
| Barcode | 500221154 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SPIRAL DRILL FOR WOOD 24X400MM D-07515