Product information
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
|---|---|
| Magnētiskā galviņa | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Turētāji |
| Zīmols | Dewalt |
| Garums | 76 mm |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Barcode | 502536209 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: HOLDER MAGN.ATT.DEWALT 76MM DT7524-QZ