Product information
| Garums | 28.4 cm |
|---|---|
| Platums | 24.3 cm |
| Augstums | 6 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | - |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502278637 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ORGANAIZERS KTGC30256B 284X243X60