Product information
| Garums | 7.8 cm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 65 cm |
| Svars | 3.2 kg |
| Produkta veids | Sniega stūmēji |
| Zīmols | - |
| Platums | 65 cm |
| Darbības zonas garums | 78 cm |
| Darbības zonas biezums | 0.6 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Kāta materiāls | Alumīnijs, Metāla sakausējums |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 500859904 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SNOW SHOVEL K2