Product information
| Garums | 10 m |
|---|---|
| Platums | 10 mm |
| Materiāls | Polipropilēns (PP) |
| Produkta veids | Lenta |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.155 kg |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Barcode | 501714510 |
Colored polypropylene tape.
- Width: 10 mm
- Length: 10 m
- Country of origin: Lithuania
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: POLYPROPYLENE TAPE 10MM 10M