ŠĻŪTENES RATIŅI+ŠĻŪT.+SMIDZ. FORTE TOOLS
€43,68
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 39.5 cm |
|---|---|
| Platums | 39.5 cm |
| Augstums | 51 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Ratiņi |
| Produkta veids | Šļūtenes ratiņi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā: ratiņi, šļūtene, smidzinātājs. Augstums: 51 cm. Garums: 39.5 cm. Platums: 39.5 cm. Materiāls: plastmasa |
| Barcode | 502275101 |
Laistīšanas šļūtenes ratiņu komplekts Forte Tools 55-310FT
Ērti un droši pārvadājiet un glabājiet savu laistīšanas šļūteni, izmantojot šļūtenes ruļļa komplektu Forte Tools 55-310FT. Neslīdošs, gumijots roktura pārklājums nodrošina ērtu ruļļa lietošanu. Rulli ir viegli salikt, neizmantojot nekādus papildu instrumentus, kas nozīmē, ka darbu varēsiet sākt ātri un vienkārši. Ratiņus var ērti pārvietot pa visu dārzu. Šļūtenes rullis, kas izgatavots no izturīgas plastmasas un alumīnija, ir viegls un izturīgs pret koroziju. Šļūtenes savienojums stūrī neļauj šļūtenei saliekties un sagriezties. Ratiņu kāju balstu un rokturi var salocīt, lai tie aizņemtu mazāk vietas uzglabāšanas laikā. Komplektā ietilpst 20 m gara šļūtene ar diametru 13 mm, smidzināšanas uzgalis un divi savienotāji (1 ar vārstu un 1 bez).
Šļūtenes ruļļa ietilpība:
45 metri šļūtenes ar diametru 13 mm (1/2");
30 metri šļūtenes ar diametru 15 mm (5/8");
20 metri šļūtenes ar diametru 19 mm (3/4").
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ŠĻŪTENES RATIŅI+ŠĻŪT.+SMIDZ. FORTE TOOLS