Product information
| Garums | 40 cm |
|---|---|
| Platums | 40 cm |
| Augstums | 60 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Ratiņi |
| Produkta veids | Šļūtenes ratiņi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Svars | 4.68 kg |
| Materiāls | Metāls |
| Regulējams rokturis | Jā |
| Ar riteņiem | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Papildus informācija | Izgatavots no augstas kvalitātes tērauda un alumīnija..Spoles forma ļauj viegli uztīt šļūteni un neļauj tai sagriezties..Funkcionāls salokāms elkoņa rokturis ar ergonomisku formu..Plaša riteņu bāze nodrošina vieglu un stabilu braukšanu..Dizains nodrošina ērtu transportēšanu un garu šļūteņu uzglabāšana..Pievienojamās kājas nodrošina stabilitāti, atritinot šļūteni..Regulējams roktura garums..Ērts gumijas rokturis. Tilpums: 60 m 1/2" |
| Barcode | 502360024 |
ŠĻŪTENES RATIŅI FORTE TOOLS 55-050FT
FORTE TOOLS 55-050FT laistīšanas šļūtenes ratiņi izceļas ar augstu kvalitāti un ērtu lietošanu. Ergonomiskas formas un no augstas kvalitātes materiāliem - tērauda un alumīnija - izgatavotie ratiņi ir izturīgi un uzticami, un uz tiem var novietot pat garākas šļūtenes - līdz pat 60 metriem 1/2" biezas laistīšanas šļūtenes. Vienība ir aprīkota ar stabilām kājām un neslīdošu gumijas rokturi, kas nodrošina papildu komforta un drošības sajūtu.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ŠĻŪTENES RATIŅI FORTE TOOLS 55-050FT