SLOTTING WITH TELESCOPIC HANDLE 93-130CM HG6474
€3,44
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 1300 mm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 350 mm |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Teleskopiskā kāta garums | 930 - 1300 mm |
| Produkta veids | Āra slotas |
| Zīmols | - |
| Sukas izgatavošanas materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Slota ar teleskopisku kātu. Kāta garums: No 93 - 130 cm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501793705 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SLOTTING WITH TELESCOPIC HANDLE 93-130CM HG6474