URBIS FOR METAL HSS-CO 8.0MM 1 PC
Product code: 500872108
€4,91
Pieejams uzreiz
Product information
| Garums | 11.7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Kolekcija | Metal Drill Bit |
| Modelis | - |
| Darbības zonas garums | 7.5 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 75 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Barcode | 500872108 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: URBIS FOR METAL HSS-CO 8.0MM 1 PC