ŠĶĒRES SKĀRDA KREISĀS POWERGEAR 1027209
Product information
| Garums | 247 mm |
|---|---|
| Svars | 0.360 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.2 mm |
| Griešanas puse | Pa kreisi |
| Ar fiksāciju | Jā |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Papildus informācija | Ideāli piemērots daudzu izturīgu materiālu, tostarp lokšņu metāla, cauruļu, ģipškartona stūru, metāla stieņu, malu, apmaļu, notekcauruļu utt., griešanai. |
| Barcode | 502037198 |
Veiciet smagus griešanas darbus ar jaudīgajām "PowerGear™" aviācijas šķērēm, kas nodrošina vairāk nekā par 40 % lielāku jaudu. Izbaudiet uzlaboto mehānismu un ergonomiku ar jaunās paaudzes aviācijas šķērēm, kas sniedz lielāku jaudu, komfortu un kontroli. "PowerGear" tehnoloģija nodrošina vairāk nekā par 40 % lielāku jaudu, īpaši vissmagākajā griešanas posmā. Šī novatoriskā tehnoloģija arī palīdz izmantot vairāk jūsu spēka, novēršot pārmērīgu spriegumu, nezaudējot griešanas garumu. Ergonomisks, atsperots rokturis palīdz samazināt roku nogurumu, savukārt "SoftGrip™" nodrošina labāku pirkstu veiklību un komfortu. Kaltie, termiski apstrādāti tērauda asmeņi un kaltais rokturis palielina izturību un ilgmūžību. Šķēres var fiksēt no augšas vai sāniem, un ar tām var griezt dažādus smagus materiālus.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ŠĶĒRES SKĀRDA KREISĀS POWERGEAR 1027209