Product information
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Svars | 0.4 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.22 mm |
| Griešanas puse | Pa labi |
| Ar fiksāciju | Jā |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Okko |
| Barcode | 502115220 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ŠĶĒRES METĀLA LABĀS VG042 250MM