Product information
| Garums | 25 cm |
|---|---|
| Augstums | 8.8 cm |
| Platums | 12 cm |
| Produkta veids | Silikātķieģeļi |
| Zīmols | - |
| Modelis | M150 |
| Materiāls | Betons |
| Krāsa | Balta krās. |
| Ienesīgums, m2/gab | 45 - 46 |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502431977 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SILIKĀTA ĶIEĢELIS M150 250X120X88 (288)