Product information
| Platums | 25 mm |
|---|---|
| Biezums | 0.15 mm |
| Ruļļa garums | 3 m |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Silikons |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | Tesa |
| Modelis | Xtreme Conditions |
| Papildus informācija | Pašvulkanizējošā izolācijas lenta |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 500888506 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SILICONE XTREME SELF-VULCANIZING, BLACK