Product information
| Ligzdu skaits | 2USB, 3 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 2 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Electraline |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1 mm² |
| Krāsa | Balta krās., Dzeltena krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501983951 |
ELECTRALINE EXTENSION, 3 X 1 MM², 2 M, 3 SOCKETS, 2USB
MULTIPLE SILICONE BASE 3T + 2 USB CABLES 2M. Multiple bases with or without cable. MULTIPLE SILICONE BASE 3 contact sockets with switch and two USB charging connectors. All our products are new and have at least a 2-year warranty. Any questions you may have before or after your purchase. Contact us, we will be happy to help you!
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: EXTENSION 3P+2USB 2M WHITE/GRAY