SELF-TAPPING SCREW 6.3X25 DIN7504K ZN 15PCS BOX
Product code: 502035911
€0,58
Pieejams uzreiz
Product information
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 25 mm |
| Diametrs | 6.3 mm |
| Pārklājums | Cinkots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Papildus informācija | Pārklājums: cinkots. Produkta veids: pašurbjošas. Pašskrūvējošais tips: ar uzgriezni. Standarta: DIN 7504K. Iespējamais materiāls: metāls |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502035911 |








Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SELF-TAPPING SCREW 6.3X25 DIN7504K ZN 15PCS BOX